Wycena Firm

Konsultacje biznesowe - wiedza i doświadczenie na wyciągnięcie ręki

 

Zoptymalizuj swoje działanie wykorzystując wiedzę i doświadczanie innych

Wybierz blok tematyczny, który Cię interesuje

Zyskaj wiedzę, która da Ci przewagę

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE:

Kim jest Twórca Kalkulatora Wyceny Firm ?

Mateusz Laska – Założyciel wycenafirm.com.pl

 • Doradca Inwestycyjny nr 570
 • Makler Papierów Wartościowych 2931
 • Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Warszawie z zakresu wyceny przedsiębiorstw

Od 2014 roku Makler Papierów Wartościowych nr 2931. Od 2016 Doradca Inwestycyjny nr 570. Prawo wykonywania zawodu doradcy inwestycyjnego przysługuje osobom, które są wpisane na listę doradców inwestycyjnych prowadzoną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Na dzień 31.12.2021 w Polsce ok. 800 Doradców inwestycyjnych (jest to liczba osób która uzyskała licencje od roku 1993). Mateusz Laska swoje doświadczenie zdobywał instytucjach rynku kapitałowego nadzorowanych przez KNF. Odpowiednio na stanowiskach: Makler Papierów Wartościowych, Doradca Inwestycyjny, Zarządzający portfelem inwestycyjnym, Dyrektor departamentu emisji czy Dyrektor ds. inwestycji.

Co wchodzi w skład oferty?

BLOKI TEMATYCZNE:

KONSULTACJA W SPRAWIE WYCENY

Określimy wartość Twojego biznesu

W większości przypadków przedsiębiorcy, którzy potrzebują poznać wartość swojego biznesu nie potrzebują rozbudowanych raportów oraz dokumentacji. Właśnie dlatego powstały konsultacje w sprawie wyceny podczas których dowiesz się ile jest warty Twój biznes. Wynik wyceny przekazujemy ustnie w trakcie konsultacji

   •  

WERYFIKACJA PROGNOZY PRZYGOTOWANEJ PRZEZ INNY PODMIOT

Sprawdzimy wycenę przygotowaną przez inny podmiot

W przypadku, gdy wycena przedsiębiorstwa przygotowana przez inny podmiot budzi Twoją wątpliwość możesz skorzystać z konsultacji z naszym ekspertem. Jeśli w trakcie oceny okaże się, że przedmiotowa wycena ma wady możemy przygotować dokument przedstawiający nasze zastrzeżenia i/lub dokonać drugiej niezależnej wyceny.

   •  

METODY WYCENY PRZEDSIĘBIORSTW

Podniesiemy poziom Twojej wiedzy

W przypadku gdy interesujesz się tematyką wyceny ale pewne zagadnienia nie są dla ciebie jasne lub gdy chcesz dowiedzieć się jak wiedza teoretyczna jest wykorzystywana w praktyce możesz skorzystać z konsultacji na których odpowiemy na Twoje pytania

   •  

ANALIZA FINANSOWA

Analiza finansowa sprawozdania

Pomożemy Ci przejść przez analizę finansową. Potrzebujesz ocenić sytuację kapitałowo- majątkową i finansową podmiotów gospodarczych. Chcesz uzupełnić wiedzę jak analizować oraz interpretować sprawozdanie finansowe. Podczas konsultacji możemy przejść przez zagadnienia, które Cię interesują: analizę poszczególnych elementów sprawozdań finansowych, analizę wskaźnikową czy wielowymiarowe modele upadłości
Prognoza finansowa / modelowanie finansowe

   •  

MODELOWANIE FINANSOWE

Pomożemy Ci opracować projekcje finansowe

Potrzebujesz przygotować plany oparte na wiarygodnych podstawach ale nie wiesz jak połączyć poszczególne elementy? Pomożemy Ci opracować założenia prognozy, zaprognozować nakłady inwestycyjne, wyznaczyć zapotrzebowanie na kapitał obrotowy, zaprognozować RZIS, BILANS czy RPP dotyczące wyceny.

   •  

EFEKTYWNOŚĆ INWESTYCJI

Ocena inwestycji

Pomożemy ocenić efektywność projektów inwestycyjnych. Podczas konsultacji zdobędziesz wiedzę jak oceniać efektywność projektów inwestycyjnych. Przykładowe zagadnienia, które możesz skonsultować: jak obliczyć oraz interpretować BEP, IRR, NPV, oszacowanie optymalnej struktury finansowania, przeprowadzenie analizy scenariuszowej czy analizy wrażliwości.

   •  

FORMA KONSULTACJI

Wideokonferencja / połączenie telefoniczne

lub

spotkanie stacjonarne [na terenie Warszawy]

Mailowe podsumowanie konsultacji

 

Czas trwania konsultacji:

Długość konsultacji zależy od Ciebie. Konsultacje zaczynają się już od 1h. Należy jednak zwrócić uwagę, że w przypadku niektórych bloków tematycznych będzie istniała konieczność co najmniej kilku godziny spotkania aby otrzymać oczekiwaną wartość.

Przebieg konsultacji

KROK 1

Dokonujesz płatności

KROK 2

Wysyłasz do nas zapytanie jaki blog tematyczny chciałbyś z nami skonsultować oraz jaki termin jest dla Ciebie odpowiedni

KROK 3

Ustalamy termin konsultacji oraz czas niezbędny do dostarczenia oczekiwanej wartości

KROK 4

Spotykamy się online lub stacjonarnie w uzgodnionym terminie

KROK 5

Wysyłamy do Ciebie mailowe podsumowanie konsultacji

Czy naprawdę potrzebuję konsultacji ?
Może da się znaleźć wszystkie informacje w Internecie?

Oczywiście, że się da!

OTO LISTA RZECZY, KTÓRE MOŻESZ ZROBIĆ, ZAMIAST zdecydować się na profesjonalny raport:
Samemu metodą prób i błędów szukać odpowiedzi na pytania, które masz
Przeczytać kilkadziesiąt książek o tym jak podejść do danego zagadnienia
Szukać odpowiedzi pytając znajomych
Możesz zacząć studia, które trwają latami, a które nie gwarantują odpowiedzi na Twoje pytania
Szukać i eksperymentować z informacjami, których w Internecie pełno
Wreszcie nie musisz poszerzać swojej wiedzy, a znajomość zagadnień, które wpływają na biznes możesz pozostawić innym

Konsultacje biznesowe dadzą Ci odpowiedź na pytania, które masz. Pytania, które powstrzymują Cię aby pójść dalej. Produkt jest odpowiedni dla każdego kto chce profesjonalnie podejść do budowania swojej wiedzy i przewagi w długim terminie.

TO NIE WSZYSTKO….

Chcę, aby każdy wyciągnął jak najwięcej z konsultacji, więc dodatkowo otrzymasz coś jeszcze!

PO KAŻDYCH KONSULTACJACH DOSTANIESZ MAILA Z PODSUMOWANIEM

ZACZNIJ JUŻ TERAZ I….

Gwarancja satysfakcji!

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony z konsultacji zwrócimy Ci całość środków. Jest tylko jeden warunek. Powiedz nam dlaczego konsultacje nie spełniły Twoich oczekiwań. Pozwoli nam to poprawić jakość świadczonych przez nas usług.

Czas jest najważniejszy!

Nie tylko gwarantujemy zwrot ale jeszcze zrobimy to niezwłocznie. Zwrotów dokonujemy maksymalnie w 3 dni robocze. Wystarczy, że poprosisz o to pisząc maila na: biuro@wycenafirm.com.pl


MASZ PYTANIA?
MAMY ODPOWIEDZI!

Dla każdego, kto chce poszerzać swoja wiedzę na wybrany temat.

Nie są. Możesz samemu szukać informacji, których potrzebujesz. Dasz radę. Będzie Ci jednak zdecydowanie łatwiej korzystając z konsultacji biznesowych. Wycena przedsiębiorstwa, analiza finansowa, modelowanie czy ocena projektów inwestycyjnych nie są łatwe. Zamiast tracić czas na poszukiwanie informacji    i eksperymentowanie, zdecyduj się na pewne rozwiązanie.

Nazywam się Mateusz Laska. Jestem licencjonowanym Maklerem Papierów Wartościowych, Doradcą Inwestycyjnym oraz biegłym Sądowym przy Sądzie Okręgowym w Warszawie z zakresu wyceny przedsiębiorstw. Zawodowo zajmuję się wyceną przedsiębiorstw, analizą finansową, sporządzaniem raportów due diligence z zakresu finansów. Finanse to moja pasja, którą rozwijam od 14 lat. Ciągle zdobywam nową wiedzę, którą wykorzystuje w praktyce.

Poszerzysz swoja wiedzę oraz nauczysz się jak ją wykorzystać w praktyce.

Tak, napisz do nas jaki temat jest dla Ciebie interesujący. My wrócimy do Ciebie z informacją czy będziemy w stanie dostarczyć Ci konsultacji na poziomie, którym oczekujesz.

Po prostu daj nam znać, a ustalimy dogodny termin dla każdej strony.

Tak! Decyduję się na konsultacje!

Zapłacisz 300 PLN/h za konsultacje biznesowe.
Jeśli dzięki konsultacjom zdobędziesz wiedzę, którą będziesz w stanie użyć w praktyce aby pójść dalej:

Byłoby warto?

W ramach konsultacji biznesowych otrzymujesz każdorazowo podsumowanie w formie mailowej. Teraz czas na Ciebie. Umów dogodny dla Ciebie termin.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Scroll to Top