Wycena Firm

Jak działamy - Nasze usługi

Pomagamy przedsiębiorcom w podejmowaniu precyzyjnych decyzji finansowych. Nasze specjalizacje to Wycena i Doradztwo.

Przed przystąpieniem do współpracy rozmawiamy z potencjalnym Klientem odnośnie potrzeb, terminów oraz oczekiwanego rezultatu.

Nie pomagamy wszystkim firmom, dlatego po pozytywnej analizie potrzeb przedstawiamy Klientowi ofertę oraz harmonogram prac. W innym przypadku jasno komunikujemy, że nie będziemy w stanie dostarczyć oczekiwanej wartości dla Klienta.

Projekty na rzecz Klientów są realizowane przede wszystkim przez osoby  z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym oraz kapitałowym w tym  przez:

    • Biegłych Sądowych,
    • Doradców inwestycyjnych,
    • Radców Prawnych oraz
    • Maklerów Papierów Wartościowych
nasze usługi ilustracja

Aby dowiedzieć się więcej kliknij i odwróć kafelek

Wycena Przedsiębiorstwa

Sporządzamy profesjonalne wyceny firm, przedsiębiorstw oraz spółek. Przygotujemy profesjonalny raport z wyceny oraz omówimy go  z Tobą. Poznaj wartość przedsiębiorstwa
i umów się na bezpłatną konsultację.

Dowiedz się więcej

Wycena Działalności Gospodarczej | Wycena JDG

Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to zorganizowana działalność zarobkowa prowadzona
pod własnym imieniem. Oferujemy profesjonalne, rzetelne i spersonalizowane raporty z wyceny działalności gospodarczej.

Dowiedz się więcej

Modelowanie finansowe i biznesplan

Przygotujemy dedykowany model finansowy i biznesplan zarówno dla pojedynczej inwestycji jak i dla całego przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej

Wycena Znaku Towarowego | Wycena Marki

Przedsiębiorstwa muszą dbać o wartość swoich marek i znaków towarowych, ponieważ ma to kluczowe znaczenie dla ich strategii, marketingu i finansów. Wycena może dotyczyć zarówno zarejestrowanych, jak i niezarejestrowanych znaków towarowych.

Dowiedz się więcej

Due Diligence Finansowe

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny raport z badania Due Dilligence, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć czynniki wpływające na wartość spółki, silne i słabe strony, a przede wszystkim przedstawimy potencjalne zagrożenia. Sprawdź zakres badania finansowego.

Dowiedz się więcej

Dyrektor Finansowy

Dla większości małych i średnich firm zatrudnienie dyrektora finansowego na pełen etat jest nieosiągalne. Jednak właściciele takich firm nie muszą działać samodzielnie, ponieważ mogą skorzystać z usług dyrektora finansowego na godziny.

Dowiedz się więcej

Wycena Wartości Niematerialnych i Prawnych

Wycena wartości niematerialnych i prawnych – uznane metody wyceny zgodne z zasadami rachunkowości. Wyceniamy: znaki towarowe, know- how, licencje, patenty oraz inne. Przygotujemy profesjonalny raport oraz omówimy go z Tobą.

Dowiedz się więcej

Doradztwo Prawne | Doradca Prawny

Doradztwo prawne dla firm. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm
i przedsiębiorstw w zakresie prawa spółek.

Dowiedz się więcej

Sprzedam Firmę | Sprzedam Biznes

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą firm. Dzięki naszej pomocy, będziesz miał dostęp do kompleksowego wsparcia doświadczonych konsultantów na każdym etapie procesu sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Business Valuation

We prepare professional valuations of companies, enterprises and companies. We will prepare a professional valuation report and discuss it with you. Get to know the value of the company and make an appointment for a free consultation.

Learn more

Konsultacje biznesowe

Konsultacja w sprawie wyceny przedsiębiorstwa stanowi nieocenione narzędzie w zrozumieniu wartości przedsiębiorstwa. Konsultacje są znacznie tańsze niż pełna wycena dzięki czemu bez wydawania dużych pieniędzy możesz poznać wartość biznesu.

Dowiedz się więcej

Klienci, którzy nam zaufali

Co mówią o nas nasi Klienci ?
Statyczna nakladka

REVENGE STUDIOS SP. Z O.O.
W dotychczasowej współpracy Firma Business Consulting Mateusz Laska wykazała się pełnym profesjonalizmem oraz elastycznością przy wykonywaniu powierzonego zadania. Fachowe doradztwo, doświadczenie są dobrą prognozą na podjęcie ponownej współpracy w przyszłości.
Doceniając rzetelną postawę Firmy Business Consulting Mateusz Laska z ogromną przyjemnością polecam i rekomenduję jako solidnego partnera biznesowego.

Łukasz Breczko
Prezes Zarządu, REVENGE STUDIOS SP. Z O.O

Statyczna nakladka

GOLDEN EGGS STUDIO S.A
Firma Business Consulting Mateusz Laska wyróżnia się na tle innych firm oferujących tego typu rozwiązania bardzo dobrą znajomością branży, znakomitym zrozumieniem naszych potrzeb ale przede wszystkim wysoką jakością realizacji powierzonych zadań. Poziom realizacji wyceny oceniam jako wysoki na co ogromny wpływ ma profesjonalne podejście oraz zaangażowanie. Dużą zaletą firmy Business Consulting Mateusz Laska jest szybkość w działaniu oraz sprawny kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mailowy.
Dziękując za współpracę z pełnym zaangażowaniem rekomendujemy Firmę Business Consulting Mateusz Laska jako solidnego, godnego zaufania partnera biznesowego.

Paweł Czarnecki
Prezes Zarządu, GOLDEN EGGS STUDIO S.A

Statyczna nakladka

VOLLMART24.COM Sp. z o.o.
Jako VOLLMART24.COM Sp. z o.o. polecamy firmę Corporate Mind Sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę usługi wyceny spółek. Firma Corporate Mind sporządziła wycenę spółki VOLLMART24.COM Sp. z o.o. w sposób nie budzący zastrzeżeń. W zakres usług wchodziła analiza finansowa oraz biznesowa spółki obejmująca również stały kontakt na każdym etapie wykonywania usługi uwzględniający moje potrzeby jako klienta, co świadczy o indywidualnym podejściu do każdego zlecenia.
Corporate Mind Sp. z o.o. wykonała usługę z należytym profesjonalizmem i terminowością. Wszystkie warunki współpracy zostały uzgodnione pomiędzy stronami na początku współpracy i zachowane do końca wykonywania usługi.
Zgodnie z powyższym, polecam firmę Corporate Mind Sp. z o.o. jako profesjonalnego, rzetelnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

Wiktor Sawosz
Prezes Zarządu, VOLLMART24.COM Sp. z o.o.

Statyczna nakladka

FINELF.COM Sp. z o.o.
Jako FINELF.COM Sp. z o.o. polecamy firmę Corporate Mind Sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę usługi wyceny przedsiębiorstwa. Firma Corporate Mind sporządziła wycenę spółki FINELF.COM Sp. z o.o. w sposób rzetelny i dostosowany do naszych potrzeb. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wyceniającego, usługa została wykonana na wysokim poziomie. Wycena spółki FINELF.COM Sp. z o.o. została z nami skonsultowana, a wyceniający był otwarty na nasze uwagi podczas całego procesu, podchodząc do klienta w sposób indywidualny.
Corporate Mind Sp. z o.o. wykonała usługę z należytym profesjonalizmem i terminowością. Wszystkie warunki współpracy zostały uzgodnione pomiędzy stronami na początku współpracy i zachowane do końca wykonywania usługi.
Zgodnie z powyższym, polecam firmę Corporate Mind Sp. z o.o. jako profesjonalnego, rzetelnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

Stanisław Wolniewicz Duda
Prezes Zarządu, FINELF.COM Sp. z o.o.

Statyczna nakladka

OBIAD.ONLINE
Jako współwłaściciele projektu pod nazwą OBIAD.ONLINE chcemy polecić firmę Corporate Mind Sp z o.o. w zakresie wyceny przedsiębiorstw oraz modelowania finansowego.
Firma Corporate Mind Sp z o.o. wyróżnia się profesjonalizmem oraz elastycznością w podejściu do potrzeb klienta. Wyceniający wykazał się umiejętnością rzetelnej analizy zarówno aspektów finansowych, jak i biznesowych, co pozwoliło na sprawną współpracę.
Corporate Mind Sp z o.o dostarczyła nam nie tylko raport końcowy wyceny projektu inwestycyjnego, ale także aktywny model finansowy, dzięki czemu zyskaliśmy przewagę w rozmowach z inwestorami przy finansowaniu projektu. Przygotowany raport oraz model finansowy uwzględnia kluczowe aspekty biznesowe, co pozwoliło nam zyskać holistyczne spojrzenie na wartość projektu.
Stały kontakt i transparentna komunikacja sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie i efektywnie.
W związku z powyższym pragniemy zarekomendować firmę Corporate Mind Sp. z o.o. jako partnera biznesowego, charakteryzującego się profesjonalizmem i solidnością.

Wojciech Jerzy Kolasiński
Wojciech Piotr Matelski

Statyczna nakladka

SOLARIUS TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Jako SOLARIUS TECHNOLOGY Sp. z o.o. rekomendujemy firmę Corporate Mind Sp. z o.o. która wykonała dla nas usługę wyceny spółki. Cały proces współpracy z Corporate Mind przebiegł pomyślnie, terminowo i bez zastrzeżeń. W ramach świadczonej usługi wyceniający utrzymywał stały kontakt na każdym etapie, dostosowując się do naszych indywidualnych potrzeb jako klienta.
Otrzymaliśmy kompleksowy i profesjonalny raport z wyceny naszej spółki, który uwzględnił wszystkie kluczowe dla nas kwestie i spełnił nasze wymagania.
W związku z powyższym pragniemy zarekomendować firmę Corporate Mind Sp. z o.o.

Marcin Pastewka
Prezes Zarządu, SOLARIUS TECHNOLOGY Sp. z o.o.

previous arrow
next arrow

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia:

Pon 8:00 – 18:00
Wt 8:00 – 18:00
Śr 8:00 – 18:00
Czw 8:00 – 18:00
Pt 8:00 – 18:00

Scroll to Top