Wycena Firm

Wycena przedsiębiorstwa - konsultacje

Wycena z perspektywą – konsultacje, które zmieniają sposób, w jaki widzisz wartość biznesu

Konsultacja w sprawie wyceny przedsiębiorstwa stanowi nieocenione narzędzie w zrozumieniu wartości przedsiębiorstwa. Konsultacje są znacznie tańsze niż pełna wycena dzięki czemu bez wydawania dużych pieniędzy możesz poznać wartość biznesu.

Wyobraź sobie, że:

Z kim będę rozmawiać ?

O czym mogę porozmawiać ?

Bloki tematyczne:

kliknij i odwróć

KONSULTACJA W SPRAWIE WYCENY

Określimy wartość Twojego biznesu

W większości przypadków przedsiębiorcy, którzy potrzebują poznać wartość swojego biznesu nie potrzebują rozbudowanych raportów oraz dokumentacji. Właśnie dlatego powstały konsultacje w sprawie wyceny podczas których dowiesz się ile jest warty Twój biznes. Wynik wyceny przekazujemy ustnie w trakcie konsultacji

   •  

WERYFIKACJA PROGNOZY PRZYGOTOWANEJ PRZEZ INNY PODMIOT

Sprawdzimy wycenę przygotowaną przez inny podmiot

W przypadku, gdy wycena przedsiębiorstwa przygotowana przez inny podmiot budzi Twoją wątpliwość możesz skorzystać z konsultacji z naszym ekspertem. Jeśli w trakcie oceny okaże się, że przedmiotowa wycena ma wady możemy przygotować dokument przedstawiający nasze zastrzeżenia i/lub dokonać drugiej niezależnej wyceny.

   •  

METODY WYCENY PRZEDSIĘBIORSTW

Podniesiemy poziom Twojej wiedzy

W przypadku gdy interesujesz się tematyką wyceny ale pewne zagadnienia nie są dla ciebie jasne lub gdy chcesz dowiedzieć się jak wiedza teoretyczna jest wykorzystywana w praktyce możesz skorzystać z konsultacji na których odpowiemy na Twoje pytania

   •  

ANALIZA FINANSOWA

Analiza finansowa sprawozdania

Pomożemy Ci przejść przez analizę finansową. Potrzebujesz ocenić sytuację kapitałowo- majątkową i finansową podmiotów gospodarczych. Chcesz uzupełnić wiedzę jak analizować oraz interpretować sprawozdanie finansowe. Podczas konsultacji możemy przejść przez zagadnienia, które Cię interesują: analizę poszczególnych elementów sprawozdań finansowych, analizę wskaźnikową czy wielowymiarowe modele upadłości

   •  

MODELOWANIE FINANSOWE

Pomożemy Ci opracować projekcje finansowe

Potrzebujesz przygotować plany oparte na wiarygodnych podstawach ale nie wiesz jak połączyć poszczególne elementy? Pomożemy Ci opracować założenia prognozy, zaprognozować nakłady inwestycyjne, wyznaczyć zapotrzebowanie na kapitał obrotowy, zaprognozować RZIS, BILANS czy RPP dotyczące wyceny.

   •  

EFEKTYWNOŚĆ INWESTYCJI

Ocena inwestycji

Pomożemy ocenić efektywność projektów inwestycyjnych. Podczas konsultacji zdobędziesz wiedzę jak oceniać efektywność projektów inwestycyjnych. Przykładowe zagadnienia, które możesz skonsultować: jak obliczyć oraz interpretować BEP, IRR, NPV, oszacowanie optymalnej struktury finansowania, przeprowadzenie analizy scenariuszowej czy analizy wrażliwości.

   •  

Forma konsultacji:

Wideokonferencja / połączenie telefoniczne

spotkanie stacjonarne [na terenie Warszawy]

Mailowe podsumowanie konsultacji

Jak inaczej mogę wycenić przedsiębiorstwo ?

Raport - Wycena
Konsultacje w sprawie wyceny
Kalkulator wyceny
Cena / Koszt
3
6
10
Czas realizacji usługi
6
8
10
Dokładność wyniku
10
8
5
Zrozumienie otrzymanego wyniku
10
8
6
Zgodność ze standardami pełnej wyceny
10
0
0
Wiarygodność
10
10
4
Legenda:
1 – niska wartość dla Klienta
10 – wysoka wartość dla Klienta
* Idealny scenariusz to 10 pkt w każdej kategorii

Istnieją 3 sposoby na wycenę przedsiębiorstwa:

1

Wycena przedsiębiorstwa – usługa

Usługa wycena przedsiębiorstwa charakteryzuje się przede wszystkim kompleksowym podejściem do oceny wartości finansowej firmy, uwzględniającym szeroki zakres czynników, takich jak jej aktywa, przepływy pieniężne, pozycja na rynku oraz przyszłe perspektywy wzrostu. Jest to proces wymagający wiedzy specjalistycznej i doświadczenia w analizie finansowej, a także zrozumienia specyfik branżowych i warunków rynkowych. Wycena  przedsiębiorstwa dostarcza kluczowych informacji niezbędnych do podejmowania decyzji biznesowych, takich jak sprzedaż firmy, pozyskiwanie inwestycji czy planowanie strategiczne.

2

Wycena przedsiębiorstwa – konsultacje

Konsultacje w sprawie wyceny przedsiębiorstwa konsultacje charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego klienta, gdzie eksperci finansowi analizują unikalne aspekty biznesu, takie jak jego struktura, rynek, konkurencja i przyszłe perspektywy. W trakcie konsultacji, specjaliści stosują różnorodne metody wyceny, dostosowane do specyfiki i celów przedsiębiorstwa, aby zapewnić jak najbardziej dokładną i wiarygodną ocenę wartości. Więcej informacji tutaj: Konsultacje w sprawie wyceny przedsiębiorstwa.

3

Wycena przedsiębiorstwa - kalkulator

Kalkulator Wyceny Przedsiębiorstw charakteryzuje się szybkością i łatwością dostępu, umożliwiając użytkownikom uzyskanie orientacyjnej wartości swojej firmy na podstawie wprowadzonych danych finansowych. Proces ten opiera się na uproszczonych modelach i algorytmach, które mogą dostarczyć wstępnych szacunków, ale często nie uwzględniają unikalnych cech i złożonych okoliczności biznesowych. Kalkulator Wyceny Przedsiębiorstw kalkulatora jest szczególnie przydatny jako narzędzie orientacyjne i może służyć jako pierwszy krok w procesie wyceny.

Metody wyceny przedsiębiorstwa - porównanie

Kategoria
Szybkość
Dokładność
Uwzględnienie specyfiki firmy
Koszt
Kiedy zalecane
Wycena kalkulatorem
Wysoka
Niska
Niskie
Niski
Orientacyjna ocena
Wycena z konsultacją
Średnia
Średnia
Średnie
Średni
Wstępna analiza
Profesjonalna wycena
Niska
Wysoka
Wysokie
Wysoki
Kluczowe decyzje biznesowe

Chętnie omówimy ocenę wartości Twojej firmy podczas bezpłatnej wstępnej konsultacji

Czas trwania konsultacji:

Długość konsultacji zależy od Ciebie. Konsultacje zaczynają się już od 1h. Należy jednak zwrócić uwagę, że w przypadku niektórych bloków tematycznych będzie istniała konieczność co najmniej kilku godzin spotkania aby otrzymać oczekiwaną wartość.

Przebieg konsultacji

KROK 1

Wysyłasz do nas zapytanie jaki blog tematyczny chciałbyś z nami skonsultować oraz jaki termin jest dla Ciebie odpowiedni

KROK 2

Ustalamy termin konsultacji oraz czas niezbędny do dostarczenia oczekiwanej wartości

KROK 3

Dokonujesz płatności

KROK 4

Spotykamy się online lub stacjonarnie w uzgodnionym terminie

KROK 5

Wysyłamy do Ciebie mailowe podsumowanie konsultacji

Czy naprawdę potrzebuję konsultacji ?
Może da się znaleźć wszystkie informacje w Internecie?

Oczywiście, że się da!

OTO LISTA RZECZY, KTÓRE MOŻESZ ZROBIĆ, ZAMIAST zdecydować się na profesjonalny raport:
Samemu metodą prób i błędów szukać odpowiedzi na pytania, które masz
Przeczytać kilkadziesiąt książek o tym jak podejść do danego zagadnienia
Szukać odpowiedzi pytając znajomych
Możesz zacząć studia, które trwają latami, a które nie gwarantują odpowiedzi na Twoje pytania
Szukać i eksperymentować z informacjami, których w Internecie pełno
Wreszcie nie musisz poszerzać swojej wiedzy, a znajomość zagadnień, które wpływają na biznes możesz pozostawić innym

Konsultacje biznesowe dadzą Ci odpowiedź na pytania, które masz. Pytania, które powstrzymują Cię aby pójść dalej. Produkt jest odpowiedni dla każdego kto chce profesjonalnie podejść do budowania swojej wiedzy i przewagi w długim terminie.

TO NIE WSZYSTKO….

Chcę, aby każdy wyciągnął jak najwięcej z konsultacji, więc dodatkowo otrzymasz coś jeszcze!

PO KAŻDYCH KONSULTACJACH DOSTANIESZ MAILA Z PODSUMOWANIEM

ZACZNIJ JUŻ TERAZ I….

Gwarancja satysfakcji!

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony z konsultacji zwrócimy Ci całość środków. Jest tylko jeden warunek. Powiedz nam dlaczego konsultacje nie spełniły Twoich oczekiwań. Pozwoli nam to poprawić jakość świadczonych przez nas usług.

Czas jest najważniejszy!

Nie tylko gwarantujemy zwrot ale jeszcze zrobimy to niezwłocznie. Zwrotów dokonujemy maksymalnie w 3 dni robocze. Wystarczy, że poprosisz o to pisząc maila na: biuro@wycenafirm.com.pl


MASZ PYTANIA?
MAMY ODPOWIEDZI!

Dla każdego, kto chce poszerzać swoja wiedzę na wybrany temat. Przede wszystkim dla osób, które chcą poznać wartość swojej firmy, a nie potrzebują pełnego raportu z wyceny. 

Nie są. Możesz samemu szukać informacji, których potrzebujesz. Dasz radę. Będzie Ci jednak zdecydowanie łatwiej korzystając z konsultacji biznesowych. Wycena przedsiębiorstwa, analiza finansowa, modelowanie czy ocena projektów inwestycyjnych nie są łatwe. Zamiast tracić czas na poszukiwanie informacji    i eksperymentowanie, zdecyduj się na pewne rozwiązanie.

Otrzymujesz możliwość sprawdzenia swoich hipotez w rozmowie ze specjalistą z dziedziny, która Cię interesuje. Podczas konsultacji odpowiadamy na Twoje pytania nie tylko odnośnie konkretnego zagadnienia, ale dajemy Ci szerszy ogląd na Twój problem bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy.

W przypadku szacowania wartości firmy określimy przedział wartości, wyjaśnimy co na nią wpływa oraz odniesiemy wnioski do Twojej konkretnej sytuacji. Zyskasz odpowiedzi na swoje pytania poparte naszą wiedzą i doświadczeniem.

Tak, napisz do nas jaki temat jest dla Ciebie interesujący. My wrócimy do Ciebie z informacją czy będziemy w stanie dostarczyć Ci konsultacji na poziomie, którego oczekujesz.

Poinformuj nas o tym, a ustalimy nowy dogodny termin dla każdej ze stron.

Tak! Decyduję się na konsultacje!

Zapłacisz 300 PLN/h za konsultacje biznesowe.
Jeśli dzięki konsultacjom zdobędziesz wiedzę, którą będziesz w stanie użyć w praktyce aby pójść dalej:

Byłoby warto?

W ramach konsultacji biznesowych otrzymujesz każdorazowo podsumowanie w formie mailowej. Teraz czas na Ciebie. Umów dogodny dla Ciebie termin.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Scroll to Top